Yeni Eklenenler

Tuzla Tenteci

Tuzla Tenteci 

Geniş ürün yelpazemiz sayesinde farklı alanlarda yaptığımız çalışmaları inceleyerek sizlere en uygun modelleri uzmanlarmız dan öğrenebilirsiniz.

Firmamızda hizmet veren personellerimiz konusunda uzmanlaşmış ve birçok referansımız da emek harcamış kişilerden oluşmaktadır.

Müşterilerimizin alanlardan en iyi şekilde verim almalarına yönelik çalışmalarımız sayesinde cafe ve restorant alanlarında da tercih edilmeye başlamış bulunuyoruz.

Tuzla Tenteci 

Firmamız başta İstanbul olmak üzere çeşitli illerde tente ve branda sistemleri konusunda tecrübesi ve farklı ürün seçenekleri ile hizmet sunmaktadır.

Gelişen teknoloji yakından takip etmesi ve ürünlerinde dayanıklılığı ön planda tutması yeni müşteri portföyünün oluşmasında etkili olmuştur.

Güneş ışınlarından ve yağışlardan korunmak için dar alanlarda tercih edilen tente sistemleri, öne doğru istenilen ölçüde uzama seçeneğine sahiptir.

Sistem Tente kuruluşu olan Tuzla tente Sistemleri garantili ve farklı renk, desen seçeneği bulunan ürünleri sizlere sunarak, ortamınıza en uygun modelleri seçmenizde yardımcı olmaktadır.

Körüklü Tente

Tente sistemleri arasında gölge ve yağmura karşı balkonlara en uygun tente modeli olan körüklü tente sistemi , kullanım açısından pratik olup istenilen mesafede açı ayarı mümkündür.

Körüklü tente aksamı tamamen alüminyum malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar mekanizmada paslanma sıkıntısı yaşamazsınız , ve iskelet üzerine gelmekte olan kumaş 5 yıl solmazlık garantili avrupa kumaş olup uzun yıllar ilk günkü görünüşünü korur.

 Her mevsim rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürün uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir.

İstanbul tuzla bölgesinde başladığımız hizmet alanlarını genişleterek, özellikle son zamanlar birçok kişinin tercihi olan körüklü tente sistemleri konusunda farklı kumaş renkleri ile binaya en uygun olan modeli sizler için öneriyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara