Yeni Eklenenler

Sultanbeyli Tenteci

Sultanbeyli tenteci İstanbul merkezli tente imalatı yapan firmamız. Türkiye’nin her noktasına ihtiyacınıza göre tente sistemleri imalatı ve montajı yapmaktadır. Sizde işletmenize değer katacak tente uygulamaları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultanbeyli Tenteci 

İnsanlar yıllarca rahat edebilmek, güzel saatler geçirebilmek, güneş ve soğuktan korunmak amacıyla farklı yöntemler kullandılar. İlk çözüm önerisi olarak bez brandalar ve şemsiyeler üretildi. Bunların yapılışı, kurulum ve kullanılması son derece basitti. Fakat küçük mekânlarda kullanılması ve yeterince koruma sağlamaması yeni fikirler oluşmasına neden oldu.

Özellikle kapalı mekanlarda sigara içme yasağının olması işletmelerin kış aylarında da açık alanların ve bahçelerini kullanmalarını zorunlu hale getirmiştir. Durum böyle olunca cafe ve restaurantların bahçeleri kapalı alanlar gibi dizayn edilmiş ve mekalnlar açılıp kapanabilen, ışığı ve soğuğu geçirmeyen tentelerle kapatılmıştır. Tente yaptırmak işletme sahipleri için mekanlarının kalitesini ve estetiğini arttıracak en akıllıca çözüm haline gelmiştir. Ülkemizde tente yapan firmalarınsayısı gün geçtikçe artmış ve Led aydınlatmalı, spot ışıklı, yanmayan kumaştan üretilmiş, uzaktan kumandalı modelleri ile tente sektörü büyük bir ilerleme kaydetmiştir.

Müşterilerin sipariş vermesi ile birlikte tente imalatçıları tarafından tentelerin montajı profesyonel ekipler tarafından ustaca bir şekilde yapılmakta ve istenildiğinde tentelerin ışıklandırma sistemleri de kurulmaktadır. Özellikle pergole tente sistemlerinde Ledli ışıklandırma ile hem dekoratif bir görüntü hem de kullanışlı bir aydınlatma sağlanmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara