Yeni Eklenenler

Silivri Tenteci

Silivri tenteci bahçe tente böyle somut faydalar elde etmeyi amaçlayan kullanımları dışında başka kullanım amaçları da vardır.

Dekoratif amaçlı kullanım bunlardan biridir.

Her işletmenin kendine özgü bir dekorasyonu ve mimari tasarımı vardır. Bu mimari tasarım iç ve dış mekanlarda tutarlı ve dengeli olmalıdır.

İç mekan düzenlemesini masalar, sandalye ve koltuklar, masa üzeri aksesuarları, duvar aksesuarları ve aydınlatmalar oluştururken dış mekanlarda bu unsurlara şemsiyeler de eklenir.

Tente genelde toz boyalıdır yani diye tabir ettiğimiz boyadan dır.

Dış mekan düzenlemesinde şemsiyeler dekorasyona önemli ölçüde etki eder.

İşletmenin seçtiği renk ve tasarıma uyumlu olarak tercih edilebilen şemsiyeler dekorasyondaki tamamlayıcı unsurlardandır. Tercih edilen renk ve modele göre şemsiye ile dış mekanlara aydınlık ve ferah bir hava yaratmak mümkündür.

Ancak  yanlış tercihler sonucu dış mekanlar dar ve bunaltıcı bir hal de alabilir. bir mekanın açık alanlarını yazın güneşten korur.

Silivri Tenteci Aydınlatma Tenteci 

Tamamen alüminyum parçalardan oluşan ve blackout diye bilinen üç katmanlı karartma perdesi sayesinde ısıyı ve ışığı geçirmeyen ve yaz aylarında soğutma sağlayan pergole tente sistemleri bütün bu ihtiyaçları karşılamaktadır.

Bütün tenteler motor kullanılarak katlamalı elektrikli tente sistemleri şekline getirebiliyor ve uzaktan kumandası ile kontrol edilebilirler.

Sensör seçenekleri ile ihtiyaç duyulan zamanlarda otomatik olarak açılır ve yağışlı havalarda kendiliğinden kapanabilir.

Spotlu  tentelerde ışıklandırma spot lambaları ile sağlanmaktadır.

Tentelerin açılıp kapandığı zamanlarda spot lambalar uzaktan kumanda ile yönetilebilirler.

Tentelerin ışıklandırılmasında son yıllarda çevreye zarar vermemesi, tasarruflu aydınlatma olması ve uzun ömrü ile led tente sistemleri kullanılmaktadır.

Alüminyum profillerin içlerine gizlenen Led Işıklandırmalar, led tenteleri uzaktan kumandaları ile kontrol edilirler.

Tentelerin uzun süre aydınlatılmasından dolayı tercih edilen  aydınlatmaların tente aydınlatmaların  ve 3×1 w Power Ledli ampuller tercih edilebilir.

Sudan ve diğer hava şartlarından etkilenmeyen bu ampuller ile çok az enerji harcamaktadır ve istenilen her renkte bir aydınlanma imkanı sağlamaktadır.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara