Yeni Eklenenler

Şile Tenteci

Şile tenteci 

Şile tente sistemleri özellikle büyük alanlarda kullanıma uygundur.

Deniz kenarındaki restorantlar da ve kır düğününde kullanılan mekanlarda alanın büyüklüğüne uygun olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir.

Her türlü hava şartlarında kullanılabilen, su geçirmez ve dayanıklılık özelliği ile göz dolduran  tenteler led aydınlatmalar ile büyük bir estetik görünüme kavuşmaktadır.

 Şile tente fiyatları belirlenirken tentenin ebatları (boy-en) motorlu, katlamalı, uzaktan kumandalı gibi özellikleri dikkate alınarak belirlenmektedir.

 İstanbul tente imalatı konusunda diğer şehirlere göre büyük bir gelişim göstermiştir.

Firmalar mekanlarınızın ölçüsünü alarak sizin istediğiniz ölçü, model ve renkteki tente sistemlerini sizin için hazırlayarak montajını yapmaktadırlar.

 Kumaş seçeneklerinin olduğu şile tente sistemlerinde istenildiğinde uzaktan kumanda, rüzgar ve güneş sen sörü gibi özelliklerde tente imalatçıları tarafından eklenmektedir.

Tentelerde hem görsel olarak çekiciliği arttırmak hem de aydınlatma ihtiyacını sağlamak adına enerji verimliliği kanıtlanmış led aydınlatmalar kullanılabilir.

 Led tente fiyatları ve elektrikli tente fiyatları bu özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlara motor ve uzakta.

Şile Tenteci Cafe Tente Sistemleri 

Estetik dizaynı ve görselliği ön plana çıkarılan dekoratif tente sistemleri kapı, pencere ve vitrin gibi bölgelere duvardan monte edilerek kullanıldığı için sabit tente olarak da bilinmektedir.

Bu tenteler diğer tente sistemleri gibi hareketli değildir.

Balkon ve bahçe camlarında tercih edilen dekoratif tente sistemlerinin yanları da kapalı olduğu için güneşlik ve yağmurluk vazifesi görmektedir.

Oval, üçgen ve karpuz dilimi modeli bulunan bu tentelerin en gösterişli modeli yarasa tenteler.

 Pastane tenteleri ve cafe tenteleri özellikle sigara kullanan müşteriler için kurtarıcı olmuştur.

Kapalı mekanlarda sigara yasağının gelmesi ile müşterilerin sigara içmek için mekanın dışına çıkması gerekiyordu. 

Cafe tente sistemler ile birlikte işletmelerin önleri ve bahçeleri kış bahçelerine dönüştürülmüş ve insanlar kış aylarında soğuktan etkilenmeden açık havanın keyfini yaşamaya başlamışlardır.

Raylı şile tentelerin bu durumdan sonra satışları artmış ve cafe tentesi sayesinde eğlence mekanlarının müşteri sayısı artmıştır.

İstenildiğinde açılıp kapatılan bu tente sistemleri sayesinde her mekan değerlendirilmiş ve kullanıma açılmıştır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara