Yeni Eklenenler

Maltepe Tenteci

Maltepe tenteci Dünyada en çok tercih edilen tente sistemidir. Fonksiyonelliği ve ekonomik olması tercih nedenidir. Motorlu ve mekanizmalı şekilde imal edilebilmektedir. İstenirse deniz dalgalı şekilde imal edilebilir. Kış aylarında yaşam alanınızı yağmurdan korur, yaz aylarında güneşten korur.

Maltepe Tenteci 2018 

Tır, kamyon, kamyonet,  gibi araçların her türlü hava koşullarından korunmasını sağlamak amacıyla yapılan sistemdir. Genellikle firmaların ürün muhafaza için kullandığı karoser tente sistemi  kullanıcıları tarafından da tercih edilebilmektedir.

Sabit Tente ve Körüklü Tente Sistemleri !
Sabit tente ; Pencere üstlerine   , kapı girişlerine uygulanır. Uygulandığı alana daha şık ve görsel açıdan daha dikkat çekici özellikler katmaktadır.  Projeye uygun olarak özel şekillerde tasarlanabilir.
Körüklü tente; ipli mekanizması sayesinde hareketli olarak daha küçük cephelerde rahatlıkla kullanılabilir. Oval şekli itibari ile cepheye sadece üstten değil yanlardan gelen güneş ışınlarını ve yağmur suyunu engelleyerek farklı çözümler sağlamaktadır.

 

Teknik Özellikler
-Tente brandası  Avrupa  PVC branda olup  su geçirmez , solmaz ve 3 yıl garantilidir.
-Tente brandası  SAULEDA marka akrilik kumaş olup; su geçirmez, solmaz ve 5 yıl garantilidir.
-Tente iskelet aksamı  çelik konstriksiyon dur ve  elektrostatik  fırın  boyalıdır.

Motorlu Tentenin Avantajları

  • Artık çirkin, özellikle de 35° sıcaklıkta kullanımı zor kollar yok! Motorlu tenteler kolayca bir uzaktan kumandayla, tablet ya da akıllı telefonla çalıştırılabilir.
  • Verandanız da ideal gölge ve güneşi sağlamak için, istediğiniz yüksekliğe birkaç saniye içinde inerler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara