Yeni Eklenenler

Dev Şemsiye

cafe-restaurant (1)

Mega Dev Şemsiye

Dev Şemsiye

Restoran kafetarya otel gibi alanlarda kullanıma uygundur.Saglam  Tekerlekli mermer ayakları şemsiye gövdesi ile güven verir.İstenilirse yere montajı mümkündür.

 

 

 

Dev Şemsiye Teknik Özellikleri

1- ŞEMSİYENİN İSKELET KALINLIĞI Güneş şemsiyelerimizin ana gövdesini 50 mm. 60 mm. 85 mm. 100 mm. kalınlıklarında alüminyum profil ve buna bağlı kolları da alüminyum profilden üretiyoruz. Kullandığımız malzemenin boyutu ve et kalınlığı ürünün dayanıklılığını aynı oranda etkilemektedir.

2- ŞEMSİYENİN KUMAŞI Uzun ömürlü şemsiyelerde ”Docril” marka ithal akrilik kumaş, promosyon şemsiyelerde ise polyester kumaş kullanmaktayız.

Polyester kumaşın güneşte solma ömrü 3-4 ayla sınırlıyken Docril akrilik kumaşımız 7 yıl solmaya karşı dayanıklıdır. Akrilik kumaşın ısı, ışık ve yağmur suyu geçirmemesine karşın polyester kumaş bu özelliklerde koruyucu özelliğe sahip değildir.

3- AÇMA KAPANMA MEKANİZMASI

A) Dişli sistem: Şemsiyenin ana gövdesinde bulunan burgulu çelik vida gövdedeki kol yardımıyla çevrilmek suretiyle şemsiye açılıp kapanır.

B) Kelepçe sistemi: Şemsiyenin ana gövdesinde bulunan kancalı kelepçe yardımıyla gerdirilmek suretiyle şemsiye açılıp kapanır

C) İpli makaralı sistem: Şemsiyenin üst kollarına bağlı ipler makara yardımıyla gerilerek ana gövdeye bağlanmak suretiyle açılıp kapanır.

4- TAŞIYICI KAİDELERİ (SABİTLEYİCİLER) Şemsiyelerin sağlıklı sabitlenmemesi hem tehlikeli bir sorundur hem de sürekli rüzgarda titreyen ürün bağlantı noktaları aşınmalara maruz kalır.

A) Hareketli mermer ağırlıklar dengeli, uygun boyutta ve ağırlıkları yeterinde ağır olmalıdır.

B) Yere gömme suretiyle sabitleme usulünde en çok dikkat edilmesi gereken unsur şemsiye 90 derecede dik olmalıdır aksi durumda sağlıksız ve estetik olmayan bir görüntü oluşacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara